Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
  Widok do druku

Re: Tabletki na odchudzanie
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 10:31 pm 

Ja też nie jestem raczej zwolenniczką tabletek - a raczej na pewno nie jest... Nałykałam sie tego wszystkiego juz w swoim zyciu i naprawde niczego dobrego z tego raczej nie mam poza klopotami z watroba w tej chwili. Lepiej postawic na zbilansowana diete dopasowana do swoich potrzeb i mozliwosci. Od wrzesnia biore catering dietetyczny w linii 1800kcal od nich http://macrobiosbar.pl/ceny/ Schudlam juz 8kg wlasciwie nie przemęczając się zbytnio. Jem regularnie, pełnowartosciowe i sie nie glodze! Glodowki sa chyba najgorsze no nie?

Odpowiedz z cytatem  

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 1:53 pm 

Catering dietetyczny jest naprawdę lepszym wyborem niż jakieś tabletki, czy dające krótkotrwały efekt zabiegi. Jeśli chce ktoś schudnąć naprawdę sprawnie i nie mieć później problemów z utrzymaniem wagi, to musi przejść na dobrze ułożoną dietę. Sporym ułatwieniem jest dzisiaj catering dietetyczny. Firmy takie jak Wygodna Dieta każdego dnia dostarczają swoim klientom 5 dietetycznych posiłków, przygotowanych ze świeżych i zdrowych składników. Dzięki temu, że suma kalorii wszystkich dań nie przekracza jakiejś konkretnej wartkości (np. 1200 kcal), to proces chudnięcia przebiega naprawdę sprawnie. :)

Odpowiedz z cytatem  

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 5:04 pm 

Czy któraś z Was zdecydowała się na modelowanie sylwetki- http://www.dermedik.pl/zabiegi-kosmetyc ... -macrolane ? Czy takie zabieg przynosi efekty?

Odpowiedz z cytatem  

PostWysłany: Śro Maj 23, 2018 10:19 am 

Nie ma tabletek na odchudzanie. Ważna jest zdrowa dieta i dobre trawienie. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić http://www.sylimarol.pl To bardzo dobry lek na oczyszczenie organizmu. Dzięki temu łatwiej schudnąć.

Odpowiedz z cytatem  

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 11:01 am 

Wszystkie te tabletki nie są zbyt wiele warte. Przyczyniają się tylko do efektu jojo. Tak mi mówiła znajoma dietetyk z Warszawy z livediet24.

Odpowiedz z cytatem  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość